Великобілозерська районна державна адміністрація

Випускнику на замітку: особливості ЗНО-2017

Дата: 29.11.2016 11:13
Кількість переглядів: 452

Наступного року зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, здійснюватиметься з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов. Кожен зареєстрований учасник матиме право виконати сертифікаційні роботи не більше ніж із чотирьох навчальних предметів. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Реєстрація  для участі в ЗНО триватиме з 6 лютого до 17 березня 2017 року. проте вносити зміни до реєстраційних даних учасники зможуть до 31 березня 2017 року.

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання триватиме з 23 травня до 16 червня. Таким чином, наступного року ЗНО розпочнеться пізніше ніж цього року (у 2016 р. ЗНО стартувало 5 травня), з  урахуванням пропозиції освітян щодо розмежування в часі закінчення навчального року та проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання із трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2017 року. Так, майбутні випускники складатимуть:  українську мову і літературу (українську мову),  математику або історію України (період XX - початок XXI століття),  а також один навчальний предмет за вибором випускника.

У 2017 році ЗНО з восьми предметів - української мови і літератури, історії України, фізики, хімії, біології, російської мови, математики і географії - складатимуть за оновленими навчальними програмами.

Як і в попередні роки, під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов у 2017 році оцінюватимуться комунікативні уміння - читання та письмо. Такий вид мовленнєвої діяльності як розуміння мови на слух (аудіювання)  не перевірятиметься.

Дніпропетровським    регіональним     центром   оцінювання   якості  освіти  та    Департаментом   освіти    і    науки   облдержадміністрації затверджено спільний наказ «Про організацію та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2017 році в Запорізькій області» та Календарний план підготовки та проведення в 2017 році в Запорізькій області зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, затверджений зазначеним вище спільним наказом.

Наказ розміщено на веб-сайтах Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, органів управління освітою, навчальних закладів.

Більш детально про ЗНО можна прочитати на веб-сайтах Українського та Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти, який організовує проведення тестування на теренах Запорізької та Дніпропетровської областей.

 Управління у справах преси та інформації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень