Великобілозерська районна державна адміністрація

Запоріжці попрощалися зі справжнім офіцером, великим патріотом

Дата: 29.11.2016 11:13
Кількість переглядів: 387

Військовий корпус області, волонтери, запорізька громадськість прийшли попрощатися і провести в останній путь заступника обласного військового комісара по роботі з особовим складом і громадськістю Логвінова Михайла Олександровича. Сьогодні ми попрощалися з людиною, яка за останні майже три роки  була уособленням справжнього воїнства, офіцерської честі, великого патріотизму.

- Важко знайти слова, які б передали  біль родини, всієї запорізької громади. Михайло Олександрович проводжав бійців у зону АТО, він їх зустрічав, і завжди знаходив слова, які знаходили відгук, особливо у молоді.  Головне, що його слова не розходилися зі справами, ми бачили справжнього офіцера, великого патріота України, який мав тверду віру в нашу перемогу і все робив для її наближення. І ми повинні зробити все, щоб на нашій землі був мир, про який мріяв Михайло Олександрович, - сказав у прощальному слові від імені обласної виконавчої влади заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін.

Логвінов Михайло Олександрович – плоть нашої землі, народився у с. Велика Знам’янка Кам’янсько - Дніпровського району. Після школи вступив до Сімферопольського Вищого  військового політичного і будівельного училища. З того часу його доля нерозривно була пов’язана з армією. Служив у військах Забайкальського, Закавказького, Приволзько - Уральського військових округів. А з установленням незалежності, з 1991 року, присвятив себе службі  у Збройних Силах України. З 2010 він - заступник військового комісара по роботі з особовим складом  Запорізького обласного військового комісаріату, в цій якості його знають не тільки військові, а й широка громадськість. Із часу проведення АТО без його участі, без перебільшення, не обходився жоден захід – чи то проводи, чи зустрічі бійців, він був першим помічником і радником волонтерів, він мав мужність дивитися в очі матерям, чиї сини не повернулися. Михайло Олександрович і сам був за власним бажанням у зоні бойових дій. А як же інакше – двоє його синів, обравши шлях батька,  несли службу  в найгарячіших точках  АТО.

Світла йому пам'ять і земля пухом.

 

Управління у справах преси та інформації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень