Великобілозерська районна державна адміністрація

Найвища нагорода галузі молочного скотарства України - у запорізьких молочників

Дата: 27.03.2017 11:15
Кількість переглядів: 358

На початку березня у виставковому центрі "Київ ЕкспоПлаза"  відбувся ювілейний Х Міжнародний молочний конгрес з питань стратегії молочного бізнесу та технологій виробництва молока.

У роботі цього представницького заходу взяли участь керівники та фахівці провідних сільськогосподарських молочних підприємств України, молокопереробних підприємств, молочних кооперативів, галузевих об’єднань та міжнародних організацій.

За повідомленням Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації,  Запорізьку область представляв лідер галузі - ПАТ «Племзавод «Степний». Під час заходу генеральний директор господарства Анатолій Волков  отримав нагороду "За вагомий внесок у розвиток молочного скотарства України".

На сьогодні ПАТ «Племзавод «Степний» – це одне з кращих та найбільш модернізованих господарств у Запорізькій області.

Господарство займається виробництвом зернових культур, молока, м’яса, розведенням племінного поголів'я великої рогатої худоби та свиней, переробкою власної сировини для виробництва м’ясних та молочних продуктів, використовуючи передовий досвід і новітні сільськогосподарські технології.

У господарстві з кожним роком збільшується виробництво молока та м'яса, нарощується поголів'я великої рогатої худоби та свиней, зростає продуктивність дійної череди корів. Надій молока на одну корову склав       10874 кг, що на 1267 кг більше минулорічного показника.

Враховуючи вагомі досягнення підприємства,  Асоціацією виробників молока заплановано провести на його базі  Національний день ферми  19 травня цього року.

Ставити рекорди «Племзаводу Степной» не вперше. Колектив молочного комплексу господарства систематично стає призером обласного змагання серед колективів за найвищі надої молока імені Марії Сардак.

«Племзавод Степний»  відомий не лише в Запорізької області, його відзначено  українськими й міжнародними почесними нагородами, зокрема щорічної міжнародної виставки АГРО.   

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень