Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: «Військові та їх родини мають бути забезпечені нормальними житловими умовами»

Дата: 29.11.2016 11:15
Кількість переглядів: 383

Про це голова облдержадміністрації заявив після спілкування з родиною загиблого захисника України Юрія Коваля, яка проживає в Бердянську.

Як розповіла вдова бійця Тетяна Коваль, у 2014 році Юрій Коваль пішов добровольцем на фронт у складі патрульної роти МВС «Берда». Захищав Широкине, згодом перейшов до підрозділу ОУН, який увійшов до складу 93-ї ОМБР. Обороняв Піски та шахту «Бутівка». Чоловік загинув у ніч на 30 липня 2016 року в результаті ДТП, яка сталася в районі Лисичанська Луганської області. Нині Тетяна Коваль виховує трьох дітей: синів Микиту, Захара та доньку Софію.

 Для потреб родини придбано та введено в експлуатацію універсальний опалювальний котел, що забезпечить будинок теплом протягом усього зимового періоду.

Також очільник регіону побував у розташуванні Бердянського прикордонного загону та вручив від Фонду оборони області телевізор. За словами командира, новий екран допоможе бійцям у більш зручному режимі виконувати функції охорони державних кордонів України.

Костянтин Бриль підкреслив, що задоволення потреб військових залишається одним із пріоритетів діяльності обласної влади.

- Ви одна з 11 частин, які включені до переліку тих, кому ми допомагаємо згідно з Указом Президента України. Більше 600 тисяч гривень цього року Фонд оборони області виділив для потреб прикордонного Бердянського загону. Вони пішли на створення нормальних побутових умов для наших військовослужбовців. Особливу увагу в наступному році влада приділить забезпеченню житла для захисників України. Адже військові та їх родини мають бути забезпечені нормальними житловими умовами, - підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Управління у справах преси та інформації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень