Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Запоріжжя стане майданчиком для міжрегіональної конференції з децентралізації

Дата: 27.03.2017 09:19
Кількість переглядів: 376

Запорізьку область з робочою поїздкою відвідала делегація Центрального офісу Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на чолі із спеціалістом з розвитку громад, заступником міжнародного менеджера Проекту Оленою Рудіч. Гостей зустрічали заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко та начальник Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності ОДА Артур Бойко.

Учасники робочої зустрічі обговорили питання подальшої участі Запорізької області у Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», шляхи розвитку запорізьких громад, а також підготовку до міжрегіональної конференції з децентралізації, яку заплановано провести в Запорізькій області в рамках Проекту у червні цього року.

Як зазначила Зінаїда Бойко, в  області Проект реалізується з 2008 року та вже має реальні позитивні результати, які жителі бачать на власні очі. Це підсумки спільної командної роботи.

- Ми отримали надійних партнерів та помічників. Більше половини районів області залучено до реалізації Проекту щодо розвитку та поліпшення інфраструктури. Нині ж в області швидкими темпами відбувається об’єднання громад. Саме об’єднані територіальні громади працюють з цим проектом та відчувають поліпшення на місцях. Від наших партнерів ми отримуємо не лише підтримку, а й рекомендації, методологічну допомогу, матеріальні кошти на розвиток. Ця допомога для нас є дуже затребуваною, - зазначила посадовець.

За словами Олени Рудіч, Запорізька область серед інших регіонів, які залучені до Проекту, знаходиться серед передовиків. Саме тому Запоріжжя стане майданчиком для проведення міжрегіональної конференції з децентралізації, на яку планується зібрати 10 регіонів країни. Зокрема, це Запорізька, Донецька, Луганська, Харківська, Дніпропетровська, Тернопільська, Кіровоградська, Миколаївська, Херсонська та Житомирська області.

- Нам дуже важливо заручитися вашою підтримкою у проведенні цього масштабного заходу, а також використати ваш досвід як приклад для інших областей. Запорізький регіон завжди виступав надійним партнером та активним прихильником  реалізації багатьох програм та проектів. З наступного року передбачається, що основний напрям програм стосуватимуться розвитку сфери енергоефективності, малого підприємництва, подальшого розвитку територій.     

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень