Великобілозерська районна державна адміністрація

Відбулася нарада з питань соціально – політичної та оперативної обстановки в районі

Дата: 28.11.2016 11:21
Кількість переглядів: 350

Під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Шворака 28 листопада 2016 року відбулася нарада з керівниками правоохоронних органів, прокуратури, структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками органів місцевого самоврядування з питань соціально – політичної та оперативної обстановки в районі.

Голови виконавчих комітетів сільських рад прозвітували про заходи, які відбуваються на відповідних територіях: забезпечення освітлення вулиць, ремонт водопровідної мережі, підготовка до проведення виборів на території Червоної сільської ради.

Представники Великобілозерського відділення поліції Кам’янсько-Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області, Великобілозерського РС ГУ ДСНС в Запорізькій області та Великобілозерського відділення Енергодарської ОДПІ поінформували про роботу підпорядкованих підрозділів, проблемні питання, що виникають в ході роботи та плани основних заходів до кінця року.

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак окреслив ряд нагальних завдань, які потрібно виконати до кінця року. Також, він наголосив, що представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування повинні відслідковувати та перешкоджати відкритим проявам підбурення населення особами, які навмисно розповсюджують завідомо неправдиву інформацію з метою дестабілізації в державі та районі. Основне завдання – бути консолідованими та згуртованими у боротьбі з ними.


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень