Великобілозерська районна державна адміністрація

Тваринники з усієї України відзначили Національний день ферми в Кам’янсько-Дніпровському районі

Дата: 22.05.2017 14:22
Кількість переглядів: 403

Уперше на базі ПАТ «Племзавод «Степний» Кам’янсько-Дніпровського району відбувся Національний день ферми. В урочистому заході взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін, голова Всеукраїнської аграрної ради Андрій Дикун, керівники та спеціалісти сільгосппідприємств з усіх регіонів України.

Олександр Бабанін привітав присутніх та подякував за участь, висловив особливу подяку керівнику господарства Анатолію Волкову за високий рівень підготовки та проведення Національного дня ферми, а також вручив грамоти Запорізької обласної державної адміністрації кращим працівникам господарства.

- Дуже приємно вітати вас на землях  «Племзаводу «Степний», який є одним із лідерів тваринницької галузі. Під час заходу тут зібралися люди, які небайдужі до цієї аграрної сфери. Основна задача цього заходу – поділитися один з одним  досвідом та примножити свої здобутки й успіхи, - зазначив Олександр Бабанін.

 - Племзавод «Степной» працює вже досить давно. Я добре пам’ятаю свої перші кроки в аграрному секторі, коли ми організовували навчальні поїздки за кордон, і вже тоді фахівці цього господарства здобували нові знання. Нарешті нам вдалося презентувати «Племзавод «Степний», адже його керівник уже давно бажав поділитися досвідом зі своїми колегами – вітчизняними фермерами. Я радий вітати  гостей та колег з усієї України, які приїхали у це масштабне господарство, - зазначив Андрій Дикун.

Як розповів Анатолій Волков, ПАТ «Племзавод «Степний» розпочав своє існування в далекому 1963 року як відгодівельник великої рогатої худоби, а  сьогодні господарство має свій молокозавод.

Окрім урочистої частини свята відбулася лекційна частина. Під час якої  з гостями поділилися новою інформацією щодо тваринницької галузі, зокрема з питань заготівлі кормів, ефективного використання техніки, годівлі, утримання, доїння та лікування корів.

Після завершення теоретичної частини учасники заходу відвідали поле, де фахівці продемонстрували роботу польової техніки. А під час відвідання молочної ферми гостей ознайомили з методикою правильного закладання сінажу.

Також учасникам заходу представили виставку-дегустацію молочних та м'ясних продуктів власного виробництва, всі блоки молочного комплексу, доїльної зали, показали в роботі  статицю зеленої лінії та кормозаготівельної техніки.

За словами організаторів, Національний день ферми на базі ПАТ «Племзавод «Степний» став тематичним та комунікаційним майданчиком для більш ніж 300 відвідувачів, а також можливістю ознайомитися з досвідом європейських тваринників. 


 


  

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень