Великобілозерська районна державна адміністрація

До Запоріжжя організовано перше безпечне доправлення дітей із зони АТО

Дата: 23.03.2017 11:22
Кількість переглядів: 374

У рамках співпраці з гуманітарним проектом «Допомога йде» до голови облдержадміністрації Костянтина Бриля звернулись активісти з проханням надати допомогу в лікуванні дітей. Очільник регіону запевнив, що лікарні Запорізької області можуть приймати на обстеження та лікування постраждалих від озброєного конфлікту. При цьому особлива увага приділятиметься  дітям.

Нині до Запоріжжя було організовано перше безпечне доправлення тих, хто потребує медичної допомоги. Загалом до обласної дитячої лікарні привезено 47 осіб, з яких 25 дітей та їхні супроводжуючі.

Як повідомив головний лікар КЗ «Запорізька обласна клінічна дитяча лікарня» ЗОР Юрій Борзенко, діти будуть розміщені в окремому відділенні разом зі своїми батьками. Вже сьогодні їх оглянуть педіатри, після чого хворі отримають необхідне медичне супроводження.

За словами координатора проекту «Допомога йде» офіцера ВЦВС оперативного командування «Схід» Бориса Кутового,  Запорізька облдержадміністрація одразу відгукнулася на прохання надати медичну та транспортну допомогу. Хворі діти прибули із зони проведення антитерористичної операції з метою їх подальшого обстеження та лікування в обласній дитячій лікарні.

- Сьогодні ці 25 дітей спатимуть спокійно. Вони не боятимуться вибухів та обстрілів, адже їх прийняло Запоріжжя. Це стало можливим завдяки активній участі голови облдержадміністрації Костянтина Бриля, також до нього приєднався народний депутат України Ігор Артюшенко. Без них не було б такої злагодженості дій та реальної допомоги цим хворим, - підкреслив координатор проекту «Допомога йде» Борис Кутовий.

Офіцер також відзначив важливість супроводження транспортних засобів із хворими дітьми силами ГУ Нацполіції у Запорізькій області  та лікарями нашого регіону.   

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень