Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

У гемодіалізному центрі обласної лікарні оновлено відділення

Дата: 18.05.2017 10:23
Кількість переглядів: 376

Голова облдержадміністрації Костянтин Бриль особисто перевірив якість виконання ремонтних робіт, проведених у відділенні «Лабораторія хронічного гемодіалізу» обласної клінічної лікарні.

Як повідомила завідуюча відділенням гемодіалізу обласної лікарні Світлана Корнєєва, приміщення займає площу 209 квадратних метрів та включає п’ять  діалізних залів площею  25 квадратних метрів кожен. Після ремонту тут були встановлені нові ліжка для пацієнтів та медичні меблі. Крім цього, в кожному залі виконано укладку кахлів, проведено ремонт стелі, замінено електромережі, системи постачання діалізної води. Також облаштовано кімнати дезинфекції. Із новинок – у відділенні з’явилися диванчики, переодягальні та кімнати відпочинку для пацієнтів.

Як наголосив Костянтин Бриль, недобросовісна конкуренція не змогла подолати добрі наміри влади. Скільки б не було пліток – новий гемодіалізний центр доводить, що на першому місці завжди будуть пацієнти.

- Загалом обласний центр є складовою оновлення системи гемодіалізу в регіоні. Рік тому влада області обіцяла створення нових гемоцентрів. І дотримала слова. Нині в обласній лікарні поліпшено умови для пацієнтів, які потребують діалізу. Дуже важливо, що це обійшлося без бюджетних вливань. Найголовніше для нас, аби хворі люди не проводили своє життя в маршрутках, а отримували послугу на гідному рівні, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Ремонтні роботи були виконані коштами та силами постачальника обладнання – фірмою «Гамбрамед», без перерви лікувального процесу. Кошторис ремонту відділення склав 2,5 мільйона гривень, ще близько 10 мільйонів було витрачено на придбання 20 апаратів «Ніпро» - японського лідера світового гемодіалізу. Бюджетні кошти на оновлення лабораторії хронічного гемодіалізу не спрямовувались. Адже це було однією з головних умов для постачальника.

Загалом у Запорізькій області  розширюється мережа гемодіалізних центрів. Нові заклади вже з’явилися в Токмаку, Мелітополі та Бердянську. Найближчим часом планується створення гемоцентру в Дніпрорудному. За словами лікарів, у першу чергу це позитивно позначиться на якості медичної послуги та  здоров’ї самих пацієнтів.

 

 

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень