Великобілозерська районна державна адміністрація

Переселенцям у Запорізькій області допоможуть розпочати власну справу

Дата: 28.02.2017 09:27
Кількість переглядів: 481

У Запорізькій області розпочинається реалізація проекту «Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем внутрішньо переміщених осіб, який упроваджуєМіжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Проектом передбачено надання грантів у двох компонентах: самозайнятість та розвиток мікропідприємництва. Проект розрахований на 15 місяців і буде здійснюватись у кілька етапів. Ними передбачено  дводенний тренінг, написання та захист бізнес планів, надання грантів, консультативний супровід упродовж всього проекту.

До участі у проекті запрошуються: внутрішньо переміщені особи  з Донецької, Луганської областей та Криму, місцеві жителі, учасники бойових дій, особи, які належать до уразливих категорій населення віком 18-60 років.

Знайти «свою» ідею, прорахувати фінансову частину, зібрати команду однодумців допоможуть і в центрах зайнятості області. Фахівці Державної служби зайнятості запропонують відвідати семінар щодо започаткування власної справи, наведуть успішні приклади розвитку підприємництва.

Довідково: повну інформацію про спілки, фонди, які надають підтримку майбутнім бізнесменам, можливості кредитування, про грантові проекти для внутрішньо переміщених осіб щодо ведення власної справи можна дізнатися у будь-якому центрі зайнятості міста Запоріжжя та області.   

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень