Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Вітання голови облдержадміністрації Костянтина Бриля з Новим роком

Дата: 30.12.2016 11:29
Кількість переглядів: 387


 

               

Дорогі запоріжці!

               Щиро вітаю вас зі святом Нового року!             

 

 

               Насамперед хочу подякувати всім вам за плідну працю і значні звершення у 2016 році. Він був багатим на важливі події для нашого регіону. Ми увійшли до п'ятірки найкращих в питанні втілення в життя реформи децентралізації, що була проголошена Президентом України Петром Порошенко. Так на карті Запорізької області ми бачимо вже 24 об’єднані територіальні громади. Причому в 2016 було створено 18 нових, тобто втричі більше ніж торік. Гадаю всі вони стануть не просто прикладом, а рушійною силою для Запорізького регіону.

               Ще один напрямок, яким ми можемо пишатися за правом - втілення в життя науково-педагогічного експерименту інклюзивної освіти. Запорізька область стала першою в Україні, де Благодійний Фонд Порошенка спільно з Міністерством освіти і науки впроваджує функціонування та розвиток інклюзивного освітнього середовища. Головна мета цього проекту - допомогти дітям з інвалідністю мати повноцінне суспільне життя. І ми обов'язково впораємось! Адже рівень будь-якого суспільства можна виміряти саме ставленням до людей з особливими потребами.

              Чимало кроків були започатковані в 2016 році саме в Запорізькій області. Ми пишаємось і програмою «Урожай», і співпрацею з аграріями, і проведенням Міжнародного «InCo Forum». Проте, все це не стало б реальністю, якби не наші захисники - українські воїни. Тож хочу подякувати за мужність та хоробрість тим, хто зустріне новий рік в окопах, а не за святковим столом. Вірю, 2017 рік принесе мир та спокій на українську землю. І разом ми досягнемо нових звершень у подальшому розвитку нашої держави!

              Нехай Новий рік повниться добром і миром, упевненістю в світлому завтрашньому дні! Щиро бажаю вам та вашим рідним доброго здоров’я, благополуччя, злагоди та щастя. Веселих свят і щасливого року!
 

Голова облдержадміністрації                                                            Костянтин Бриль


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень