Великобілозерська районна державна адміністрація

Відбулася оперативна нарада

Дата: 08.09.2016 11:32
Кількість переглядів: 565

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак 08 вересня 2016 року провів оперативну нараду за участі першого заступника голови райдержадміністрації, заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату та начальника відділу організаційної роботи та з питань діловодства і контролю апарату райдержадміністрації.

          Під час оперативної наради підведені підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації за минулий тиждень та намічено план роботи на поточний тиждень. В ході наради йшла мова про організацію робочої поїздки голови облдержадміністрації Бриль К.І. до Великобілозерського району, про участь представників райдержадміністрації в громадських слуханнях з питань об’єднання територіальних громад району за участі членів спільної робочої групи по об’єднанню громад Великобілозерської та Червоної сільських рад,  наведення благоустрою на території району, кадрове забезпечення райдержадміністрації та її структурних підрозділів, недостатнє фінансування органів виконавчої влади.

Також, заступник голови райдержадміністрації Хілько О.Л. прозвітувала про результати участі в нараді при голові облдержадміністрації щодо підведення підсумків проведення призову громадян України на строкову військову службу весною 2016 року та завдання на підготовку та проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2016 року


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень