Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

До уваги зацікавлених осіб! Оголошено конкурс!

Переглядів: 222

Запорізькою обласною державною адміністрацією у межах виконання заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва у Запорізькій області на 2017-2018 роки, повторно оголошено конкурс бізнес-планів, для суб’єктів малого і середнього підприємництва (далі - Конкурс).

Метою конкурсу є надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва Запорізької області, на платній та зворотній основі.

Обсяг фінансової підтримки:

Фінансова підтримка надається Учасникам-переможцям Конкурсу на платній та зворотній основі.

Сума коштів фінансової підтримки з обласного бюджету надається у розмірі до 250 000 гривень, включно на строк до 2-х років з можливістю відстрочення повернення основної суми зобов’язання до одного року;

Від 250 001 до 500 000 грн. – на строк до 3-х років з можливістю відстрочення повернення основної суми зобов’язання до одного року.

Сума коштів фінансової підтримки не може перевищувати 50 % від загальної вартості бізнес-плану.

Розмір плати за користування фінансовою підтримкою складає 12 % на рік або 1 % щомісяця від суми коштів наданої фінансової підтримки.

Оголошення про умови Конкурсу розміщено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації у розділі «Оголошення» на головній сторінці та у розділі «Інше» підрозділі «Регуляторна політика та розвиток підприємництва» рубриці «Розвиток та підтримка підприємництва» підрубриці «До уваги зацікавлених осіб».

Для одержання додаткової інформації щодо проведення Конкурсу учасники можуть звертатися:

до управління розвитку підприємництва, регуляторної політики та торгівлі Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації:

  • (061) 224 60 93 – Кучеренко Максим Олександрович;
  • (061) 239 04 49 – Фурдуй Юлія Вікторівна.

до Державної організації «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області»:

- (061) 213 04 57, (061) 213 04 62 – Степаненко Володимир Васильович.

 

 

За інформацією відділу економічного розвитку,

торгівлі та державної реєстрації

« повернутися до списку новин