Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Про роботу архівного відділу райдержадміністрації

Дата: 30.06.2017 11:37
Кількість переглядів: 319

Архівним відділом Великобілозерської райдержадміністрації на виконання Програми здійснення контролю за наявністю, станом та рухом документів Національного архівного фонду та таких, що підлягають включенню до нього, на 2015-2019 роки перевірено в архівосховищі архівного відділу райдержадміністрації 109 справ постійного зберігання 2 фондів.

Надано методичні рекомендації управлінням, відділам райдержадміністрації з питань передачі документів на постійне та тимчасове зберігання документів до архівного відділу райдержадміністрації в зв’язку з припиненням юридичної особи шляхом ліквідації.

Прийнято та оброблено 2 заяви громадян. По цим зверненням було видано 2 архівні копії документів з питань: «аграрної політики і земельних відносин».

Архівним відділом Великобілозерської райдержадміністрації прийнято на постійне зберігання 11 справ постійного терміну зберігання, 6 справ з кадрових питань особового складу та 7 справ тривалого зберігання однієї установи, в діяльності яких утворюються документи Національного архівного фонду (акт приймання-передавання від 27.07.2016 №9).

 

 

 

 

 

За інформацією архівного відділу райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень