Великобілозерська районна державна адміністрація

Про проведення наради, приуроченої підсумкам проведення акції «16 днів проти насильства»

Дата: 20.12.2016 11:38
Кількість переглядів: 359

            Великобілозерським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Великобілозерським бюро правової допомоги 20 грудня 2016 року проведено нараду, приурочену підсумкам проведення акції «16 днів проти насильства».

            Директор Центру Руслана Маликіна доповіла, що міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства. Щорічна акція «16 днів проти насильства» (25 листопада – 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку: 25 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини. У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі.

            Заступник начальника відділу «Великобілозерське бюро правової допомоги» Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмила Матвієнко зазначила, що майже кожний день від 25 листопада до 10 грудня означений фактами та аргументами стосовно того, що будь-які форми насильства (у громадській чи приватній сферах) є порушенням прав людини.

            Також розглянуто нормативно-правові аспекти боротьби з проявами насильства в Україні та заходи, які були проведені до акції «16 днів проти насилля» у Великобілозерському районі.


 


 


 


 

Великобілозерський РЦСССДМ


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень