Великобілозерська районна державна адміністрація

Відбулася нарада з питань соціально – політичної та оперативної обстановки в районі

Дата: 16.08.2016 11:47
Кількість переглядів: 462

Під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Шворака 15 серпня 2016 року відбулася розширена нарада з керівниками правоохоронних органів, структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками органів місцевого самоврядування, сільсьгосппідприємств та працівників кадрової служби з питань соціально – політичної та оперативної обстановки в Україні.

До порядку денного внесено питання: про невідкладні заходи щодо забезпечення постановки на військовий облік громадян України, які не досягли граничного віку перебування в запасі, на території Великобілозерського району; про посилення роботи із залучення громадян до військової служби за контрактом у Збройні Сили України, виготовлення сіті-лайтів для популяризації військової служби за контрактом; про стан справ з соціально-політичної, соціально-економічної та оперативної обстановки у Великобілозерському районі станом на 15.08.2016, факти провезення зброї на територію району, порушень громадського порядку; про хід проведення операції «Урожай-2016». З даних питань виступили керівники відповідних структур.

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак доповів про соціально-політичну ситуацію в Україні, наголосив, що в Запорізькій області оголошена підвищена антитерористична готовність (жовта).

Головам виконавчих комітетів сільських рад рекомендовано не покидати відповідну територію без згоди голови райдержадміністрації; провести відповідні наради, всі комунальні підприємства перевести на посилений режим роботи, забезпечити повну координацію роботи й комунікацію з силовими та правоохоронними органами, скласти відповідні графіки чергувань та надати їх до райдержадміністрації та правоохоронних органів.

Керівників відповідних органів націлено на тісну співпрацю з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, чіткого виконання ними своїх посадових обов’язків згідно чинного законодавства.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень