Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: "Від фінансування потреб громади залежить рівень розвитку всього Запорізького регіону "

Дата: 30.12.2016 11:49
Кількість переглядів: 342


 

         

          Про це голова облдержадміністрації Костянтин Бриль заявив, коментуючи виділення області субвенції з державного бюджету.

            Так, 20 грудня 2016 року Верховною Радою України прийнято Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік", яким збільшено обсяг субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на 350 млн. грн.

            За словами Костянтина Бриля, отримані Запорізьким регіоном кошти стануть реальною підтримкою для людей.

          - Запорізька область отримала підтвердження про виділення коштів із залишків держбюджету на 2016 рік. У першу чергу ці гроші будуть використані на те, щоб виконати обіцянки, віддати старі борги та допомогти жителям Приазовського району забезпечити газопостачання. Ми були в цій черзі далеко не першими, проте завдяки активності народних депутатів України Сергія Валентирова та Олександра Пономарьова, які звернулись до Кабінету Міністрів України, наш регіон отримав підтвердження про виділення коштів, украй необхідних для громади регіону, - повідомив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

             Загалом із держбюджету Запорізька область отримала:

           6 мільйонів гривень для міста Бердянськ, які будуть спрямовані на оновлення матеріально-технічної бази закладів освіти, культури, охорони здоров'я, соцзахисту та сфери ЖКГ;

            10 мільйонів 200 тисяч – для Приазовського району, що будуть витрачені на газопровід високого тиску другої категорії. Ці кошти є кредиторською заборгованістю, що згідно з рішенням суду має бути погашена, аби вже збудований підрядником об'єкт міг розпочати роботу.

          - Дуже дякую Кабінету Міністрів України, Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману, найактивнішим народним депутатам Сергію Валентирову та Олександру Пономарьову і окремо Держказначейству за оперативність, адже ці кошти вже реально надійшли до відповідних бюджетів. Саме такій згуртованості у досягненні мети на благо людей і варто повчитись деяким депутатам обласної ради. Адже від фінансування потреб громади залежить рівень розвитку всього Запорізького регіону, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.   

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень