Великобілозерська районна державна адміністрація

Відбулася нарада у голови райдержадміністрації

Дата: 04.07.2016 11:51
Кількість переглядів: 555

 

Під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Шворака 04 липня 2016 року відбулася нарада за участі керівників правоохоронних органів, структурних підрозділів, сільських голів, представників військкомату, пожежної служби, держгеокадастру, податкової інспекції з питань соціально - політичної та оперативної обстановки в районі. До порядку денного внесено питання: про координацію дій правоохоронних органів у Великобілозерському районі, про результати проведення І етапу операції «Урожай 2016», весняного призову на строкову військову службу та хід проведення кампанії по контрактній службі.

З даних питань виступили: заступники голови райдержадміністрації, начальники управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Великобілозерського відділення Енергодарської ОДПІ та Великобілозерського відділення поліції Кам’янсько-Дніпровського відділу поліції ГУНП, Великобілозерського РС ГУ ДСНС та головний спеціаліст управління Держгеокадастру у м. Енергодар Запорізької області, сільські голови.

В ході засідання проаналізовано стан злочинності та правопорядку на території району протягом І півріччя 2016 року, заслухано звіт з оперативно-службової діяльності Великобілозерського РС ГУ ДСНС України в Запорізькій області. Також, визначено пріоритетні напрямки роботи під час проведення операції «Урожай 2016», призову громадян на строкову військову службу та хід проведення кампанії по контрактній службі.

Юрій Шворак проаналізував суспільно-політичну ситуацію в районі, націлив керівників відповідних органів на тісну співпрацю з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, чіткого виконання ними своїх посадових обов’язків згідно чинного законодавства. Також, очільник району акцентував увагу присутніх на проведенні роботи на території району, направлену на виявлення фактів використання земельних ділянок без оформлення відповідних прав на землю та виявлення земельних ділянок, які використовуються не за цільовим призначенням. Проведення даної роботи дасть , в свою чергу, можливість наповнення місцевого бюджету.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень