Великобілозерська районна державна адміністрація

Під час оперативної наради обговорено актуальні питання Великобілозерського району

Дата: 03.11.2016 11:54
Кількість переглядів: 536

Голова райдержадміністрації Юрій Шворак 03 листопада 2016 року  провів оперативну нараду із заступниками голови райдержадміністрації. В ході наради обговорювались питання: про укладання договорів та оформлення кошторисної документації на проведення ремонтних робіт в закладах соціальної сфери, моніторинг температурного режиму в загальноосвітніх закладах району, про дотримання державними службовцями правил внутрішнього службового розпорядку, про відзначення працівників соціальної сфери та культури із професійними святами.

Під час засідання відбулась робоча зустріч із представником Енергодарського об’єднаного міського військового комісаріату щодо проведення в районі призовної кампанії. Обговорено планові показники з відбору кандидатів на військову службу за контрактом до кінця 2016 року. Затверджено список підприємств, організацій та установ району всіх форм власності, на яких ведеться військовий облік.

Під час оперативної наради підведені підсумки роботи структурних підрозділів райдержадміністрації та намічено план роботи на поточний тиждень.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень