Великобілозерська районна державна адміністрація

Проведено профілактичний рейд «Діти вулиці»

Дата: 17.05.2017 11:55
Кількість переглядів: 291

Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і представником Великобілозерського професійного аграрного ліцею 16 травня 2017 року проведено профілактичний рейд «Діти вулиці» на території Великобілозерського району. Рейд проведено з метою виявлення дітей, які залишилися без батьківського піклування та проведення обстеження умов проживання сімей, в яких проживають діти, що опинилися в складних життєвих обставинах.

За місцем проживання відвідано 20 родин, в яких виховуються 58 неповнолітніх дітей. У 12-ти родинах на момент перевірки санітарно-гігієнічний стан будинків задовільний. Продуктами харчування, сезонним одягом та взуттям забезпечені в обмеженій кількості. З батьками проведено бесіди щодо належного виховання та утримання дітей.

У 8-ми родинах на момент перевірки санітарно-гігієнічний стан будинків добрий. Будинки облаштовані необхідними меблями та побутовою технікою Діти мають окремі кімнати, облаштовані відповідно до їх вікових потреб. Продуктами харчування, сезонним одягом та взуттям забезпечені.


  


За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень