Великобілозерська районна державна адміністрація

Відбулася нарада з питань соціально – політичної та оперативної обстановки в районі

Дата: 26.09.2016 11:55
Кількість переглядів: 373

Під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Шворака 26 вересня 2016 року відбулася нарада з керівниками правоохоронних органів, структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками органів місцевого самоврядування з питань соціально – політичної та оперативної обстановки в районі.

Голови виконавчих комітетів сільських рад прозвітували про проведену роботу із залучення громадян до військової служби за контрактом у Збройні Сили України та виготовлення сіті-лайтів для популяризації військової служби за контрактом. Голова райдержадміністрації Юрій Шворак наголосив про складну соціально-політичну ситуацію в Україні. Завдання району: по-перше - захист Батьківщини, а по-друге – забезпечення соціального захисту населення Великобілозерського району.

Представники Великобілозерського відділення поліції К-Дніпровського ВП ГУ НП в Запорізькій області та сектору (у складі відділу) К-Дніпровського ВП ГУ НП в Запорізькій області поінформували про стан справ та подальші плани роботи. За результатами засідання вирішено створити комісію та провести обстеження доріг району з метою введення певних обмежень за допомогою розмітки, які можуть бути продубльовані шляхом встановлення відповідних дорожніх знаків.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень