Великобілозерська районна державна адміністрація

Про проведення регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді у Запорізькій області

Дата: 11.07.2016 11:56
Кількість переглядів: 453

На виконання спільного наказу Міністерства молоді та спорту України та Міністерства економічного розвитку та торгівлі України від 11 серпня 2015р.  № 2881/968 «Про затвердження Положення про Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді» Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР проводить регіональний етап Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді Запорізької області.

Конкурс реалізується з метою популяризації ідей підприємництва в молодіжному середовищі, заохочення та підтримки підприємницьких ініціатив молоді. Учасники проекту громадяни України віком від 14 до 35 років.

         Для участі в Конкурсі претенденти подають:

  • заявку, оформлену за встановленим зразком;
  • бізнес-план в електронному та друкованому варіанті.

Бізнес-план має містити: дані про автора, мету і завдання проекту, опис продукту чи/та послуги, позиціонування товару на ринку, його відмінні риси, належну кваліфікацію майбутнього персоналу; опис обладнання, відомості про джерела постачання сировини, матеріалів, а також гарантії їх стабільності, залучення субпідрядних організацій, план маркетингу, забезпечення конкурентоспроможності продукції та послуг, механізм ціноутворення, методи стимулювання продажу, рекламний бюджет, кадрову політику та ін.

     Бізнес-план повинен бути викладений державною мовою та оформлений наступним чином:

  • резюме бізнес-плану обсягом до трьох сторінок друкованого тексту формату А4;
  • обсяг оформленого бізнес-проекту до 30 сторінок друкованого тексту формату А4 (текстовий редактор – MS Word, шрифт основного тексту – Times New Roman, розмір шрифту (кегель) – 14, відстань між рядками – полуторний, поля тексту: зверху – 2 см; знизу – 2 см; ліворуч – 3 см; праворуч – 1 см.

Конкурсні роботи подаються у двох номінаціях:

«виробництво, сфера послуг і торгівля»: сільське господарство, лісове господарство, рибне господарство, промисловість, будівництво, оптова й роздрібна торгівля, торгівля транспортними засобами, послуги з ремонту, готелі й ресторани, транспорт і зв'язок, фінансова діяльність, операції з нерухомістю, здавання під найм та послуги юридичним особам, державне управління, освіта, охорона здоров'я та соціальна допомога, колективні, громадські та особисті послуги;

«соціальний проект» передбачає бізнес-плани, які фінансуються за рахунок спонсорських, грантових коштів або коштів з державного бюджету та спрямовані на: покращення умов життєдіяльності особистості чи окремих соціальних груп, надання соціальних послуг.

     Конкурсні роботи буде оцінювати Обласна експертна рада, до складу якої увійдуть представники сфери підприємництва, інновацій, фінансів, банківської справи, зайнятості. Роботи переможців будуть надіслані на розгляд експертної комісії Конкурсу до Міністерства молоді та спорту України.

     Оцінювання бізнес-планів здійснюватиметься за такими критеріями:

  • відповідність вимогам до структури бізнес-плану;
  • наявність чіткого фінансово-економічного обґрунтування проекту;
  • ефективність використання коштів (період окупності, прибутковість проекту, соціальний ефект);
  • забезпечення створення нових робочих місць для молоді;
  • оригінальність та обґрунтованість ідеї;
  • соціальна значущість проекту, суспільна корисність (прибутковість) від його реалізації.

Запрошуємо молодь нашого району взяти участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді.

Заявки на участь у Конкурсі та бізнес-плани приймаються до 15 вересня 2016 року за адресою: 69005, м. Запоріжжя, вул. Патріотична 49, к. 28 (з поміткою КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР) та на e-mail zapocm@ukr.net

За додатковою інформацією звертатися за тел. (0612)233-61-78, 06319351 28 – Теслюк Марія Вадимівна.

 

 

 

Відділ економічного розвитку

і торгівлі райдержадміністрації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень