Великобілозерська районна державна адміністрація

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації звітує про роботу за тиждень

Дата: 05.08.2016 11:59
Кількість переглядів: 485

Головним спеціалістом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації 03.08.2016 року прийнято участь в роботі обласної наради з питань підготовки до нового 2016/2017 навчального року, в ході якої піднімались питання забезпечення підручниками учнів 4, 7 та 8 класів, проведення ремонтів у навчальних закладів, створення мережі опорних шкіл та забезпечення їх функціонування.

Організовано поїздку дітей пільгових категорій Великобілозерського району до дитячого оздоровчого табору «Гвоздика» (м.Кирилівка).

          Ведеться контроль за ходом ремонтних робіт до нового навчального року у Великобілозерському НВК №1, ЗОШ №3, придбанням електроплит для шкільних їдалень.

         Готуються матеріали на серпневу педагогічну конференцію, проводилась робота з організації інклюзивного навчання в загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладах, надано інформацію до Департаменту освіти і науки       облдержадміністрації щодо кадрового забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів району на 2016-2017 н.р.

          Розміщені інформаційні матеріали на веб-сайті відділу освіти, молоді та спорту РДА про відділ та навчальні заклади району.

 

 

 

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень