Великобілозерська районна державна адміністрація

Для вирішення питань необхідно об’єднати зусилля влади та учасників АТО

Дата: 03.01.2017 12:07
Кількість переглядів: 417

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулось засідання обласної консультативної ради учасників АТО. Її учасники підбили підсумки  діяльності ради за 2016 рік та намітили плани на майбутнє.

Як доповів начальник Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ОДА Олександр Зубченко, в цьому році обласний центр допомоги учасникам АТО прийняв понад 700 відвідувачів. У 2016 одному інваліду-учаснику АТО придбано житло на суму 573,8 тис. грн..; вісьмом членам сімей загиблих та одному інваліду-учаснику АТО надано грошову компенсацію на придбання житла на суму  5,9 млн. грн..; 250 учасників антитерористичної операції направлено на професійне навчання.

Очільник регіону наголосив, що важливість консолідації та об’єднання зусиль усіх членів ради залишається однією з найважливіших умов  подальшої роботи.

- На першому місці – консолідація наших зусиль та наша плідна співпраця. Опираючись на вашу думку, влада регіону може приймати певні рішення чи делегувати їх розв’язання на більш високий рівень. У нас багато конструктивних планів на 2017 рік. Серед них будівництво житла, надання матеріальної допомоги, виділення земельних ділянок, квартир тощо. Обласна консультативна рада діє в інтересах учасників АТО. А влада регіону завжди стоїть на боці інтересів своїх захисників. Ми з вами – одна команда, яка буде спільно приймати рішення, адже в підсумку ми маємо одну мету, - звернувся до членів ради голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Керівник обласної виконавчої влади також запропонував  членам ради визначитися з принципами представництва на майбутнє. Зокрема, делегувати по одному представнику від районів та міст області. Таким чином буде вибудовано діалог між владою всіх рівнів та учасниками АТО в Запорізькій області.


 


 


 


 

Управління у справах преси та інформації         

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень