Великобілозерська районна державна адміністрація

Проведено семінар-навчання для голів комісій (уповноважених) із соціального страхування та бухгалтерів підприємств, установ, організацій, фермерських господарств Великобілозерського району

Дата: 20.03.2017 10:11
Кількість переглядів: 383

У с. Велика Білозерка в приміщенні Великобілозерської районної державної адміністрації 15 березня 2017 року Енергодарською міською виконавчою дирекцією Запорізького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності проведено семінар - навчання для голів комісій (уповноважених) із соціального страхування та бухгалтерів підприємств, установ, організацій, фермерських господарств  Великобілозерського району.

У семінарі взяли участь головний бухгалтер Енергодарської міської виконавчої дирекції Бойко Т.М. і головний спеціаліст Самарцева О.М.

При обговоренні актуальних питань діяльності Фонду особлива увага приділялась змінам у законодавстві, а саме: питанню реалізації норм статей 25, 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 № 1105, у зв’язку із підвищенням розміру мінімальної заробітної плати, зміни розмірів допомоги по тимчасовій непрацездатності та по вагітності та пологах відповідно до страхового стажу, обмеження розміру матеріального забезпечення згідно частини 4 статті 19 Закону України 1105. Детально обговорювалися положення Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою КМУ від 26 вересня 2001 року № 1266, в редакції постанови КМУ від 26.06.2015 № 439.

Окремо на семінарі розглядалось питання ролі комісії (уповноваженого) із соціального страхування у призначенні матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду, права, обов’язки та повноваження комісії (уповноваженого). До присутніх були доведені вимоги щодо контролю за порядком видачі та заповнення листків непрацездатності відповідно до нормативних документів, а також щодо виконання комісіями із соціального страхування своїх повноважень в частині ведення обліку осіб, які часто та довго хворіють та які звернулися для оплати листків непрацездатності з приводу невиробничої травми.

Учасникам семінару надані роз’яснення щодо прав і можливостей застрахованої особи отримати путівку на реабілітаційне лікування в санаторно-курортних закладах, порядку заповнення довідки страхувальником.

По закінченню семінару всі присутні мали змогу задати питання, на які отримали вичерпні відповіді.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень