Великобілозерська районна державна адміністрація

Відбулася нарада з питань соціально – політичної та оперативної обстановки в районі

Дата: 21.11.2016 10:19
Кількість переглядів: 331

                          

              Під керівництвом голови райдержадміністрації Юрія Шворака 21 листопада 2016 року відбулася нарада з керівниками правоохоронних органів, прокуратури, структурних підрозділів райдержадміністрації, представниками органів місцевого самоврядування з питань соціально – політичної та оперативної обстановки в районі.

              Голови виконавчих комітетів сільських рад прозвітували про заходи, які відбуваються на відповідних територіях: забезпечення освітлення вулиць, ремонт водопровідної мережі, підготовка до проведення виборів на території Червоної сільської ради. Представники Енергодарської місцевої прокуратури, Великобілозерського відділення поліції Кам’янсько-Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області, Великобілозерського РС ГУ ДСНС в Запорізькій області та Великобілозерського відділення Енергодарської ОДПІ поінформували про актуальні проблемні питання та плани основних заходів роботи до кінця листопада.

              Під час наради голова райдержадміністрації Юрій Шворак наголосив, що представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування повинні відслідковувати та перешкоджати відкритим проявам підбурення населення особами, які навмисно розповсюджують завідомо неправдиву інформацію з метою дестабілізації в державі. Основне завдання – бути консолідованими та згуртованими у боротьбі з ними.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень