Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль закликав учасників АТО до консолідації зусиль

Дата: 14.12.2016 12:20
Кількість переглядів: 359

 

 


 

Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля відбулися загальні збори учасників АТО Запорізької області, на яких підбито підсумки діяльності організацій ветеранів антитерористичної операції за 2016 рік.

Серед основних досягнень – підтримка сімей загиблих у зоні АТО, допомога ветеранам, які потребують підтримки. Одним із найбільш знакових заходів було названо благодійний телемарафон до Дня захисника України. Впродовж заходу зібрано майже мільйон гривень, які будуть розподілені гласно та відкрито на лікування та реабілітацію воїнів АТО, адресну матеріальну підтримку родин учасників, загиблих і поранених, реалізацію проектів громадських організацій учасників АТО.

Костянтин Бриль відзначив і зрушення у питанні виділення землі для учасників бойових дій. За даними Держгеокадастру, на сьогодні вже 2 323 військовослужбовці отримали дозвіл на розробку проектів землеустрою на ділянки загальною площею 2 838,81 гектара.

Крім того, за інформацією Департаменту соціального захисту населення ОДА впродовж 2014-2015 років для інвалідів АТО 1 і 2 груп та членів сімей загиблих учасників АТО придбано 22 квартири на загальну суму 9 млн. грн. Крім цього, Департаментом соцзахисту населення облдержадміністрації у цьому році було придбано приватний будинок вартістю 573,8 тис. грн.. для інваліда 1 групи, який втратив функціональні можливості нижніх кінцівок. А для двох інвалідів АТО 1 і 2 групи та семи членів сімей загиблих учасників АТО в грудні буде перераховано грошову компенсацію на придбання житла на суму 5 870,3 тис. грн.

Не менш вагомим є і створення Центру реабілітації учасників бойових дій, який влада регіону планує реконструювати на Великому Лузі.

Окремою темою обговорення стала діяльність обласної консультативної ради учасників АТО. Костянтин Бриль підкреслив важливість консолідації зусиль усіх членів ради.

- Разом ми - сила, якій не мають стати на перешкоді якісь особисті чи політичні амбіції. Обласна консультативна рада діє тільки в інтересах учасників АТО. Розумію, що ви повернулися додому із загостреним почуттям справедливості. Тож давайте спрямуємо його на благі справи, на те, щоб допомогти один одному та своїм побратимам, - закликав голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.Управління у справах преси та інформації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень