Великобілозерська районна державна адміністрація

Проведено профілактичний рейд «Здоровий побут»

Дата: 25.05.2017 12:34
Кількість переглядів: 426

Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 24 травня 2017 року проведено профілактичний рейд «Здоровий побут» на території Червоної, Великобілозерської та Трудової сільських рад. Рейд проведено з метою виявлення дітей, які залишилися без батьківського піклування та здійснення обстеження умов проживання сімей, в яких проживають діти, що опинилися в складних життєвих обставинах.

За місцем проживання відвідано 12 родин, в яких виховуються 32 неповнолітніх дітей. У 7-ми родинах на момент перевірки санітарно-гігієнічний стан будинків задовільний. Продуктами харчування, сезонним одягом та взуттям забезпечені в обмеженій кількості. З батьками проведено бесіди щодо належного виховання та утримання дітей.

У 5-ти родинах на момент перевірки санітарно-гігієнічний стан будинків добрий. Будинки облаштовані необхідними меблями та побутовою технікою. Діти мають окремі кімнати, облаштовані відповідно до їх вікових потреб. Продуктами харчування, сезонним одягом та взуттям забезпечені.


 


 


 

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень