Великобілозерська районна державна адміністрація

Шановні співвітчизники!

Дата: 21.11.2016 08:35
Кількість переглядів: 436

 

Шановні співвітчизники!

           Згідно Указу Президента України від 13 листопада 2014 року №872/2014 в Україні започатковано щорічне відзначення 21 листопада Дня Гідності та Свободи.

          Це свято відмічається з метою утвердження ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення подій в Україні початку ХХІ століття, віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 по лютий 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

          Це свято пов’язане із боротьбою за свободу та порятунок від ворогів, воно єднає країну, закликає всіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами.

          Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, ми маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувати багаті традиції і славні справи предків. Цей день має стати святковим для сучасних воїнів та суспільства в цілому. Він має символізувати нерозривний зв'язок захисників України усіх поколінь, тих, хто у різні часи боронив нашу землю від ворога.

      У цей світлий час бажаю всім міцного здоров’я, благополуччя, мирного неба та успіхів у житті. З Днем Гідності та Свободи!

 

 

 

 

З повагою,

голова районної

державної адміністрації                                                                                                                       Юрій Шворак


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень