Великобілозерська районна державна адміністрація

Із Запорізької області почався національний рух «За інклюзивну освіту в Україні»

Дата: 25.05.2017 10:39
Кількість переглядів: 365

Дружина Президента України, Голова Благодійного Фонду Порошенка пані Марина Порошенко взяла участь у спеціалізованому тренінгу «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» для майже 500 українських освітян. Серед учасників – керівники департаментів освіти та директори шкіл п’яти регіонів: Запорізької, Дніпропетровської, Житомирської, Хмельницької та Чернігівської областей.

Звертаючись до освітян, Марина Порошенко зауважила: «Ми з вами розпочали національний рух «За інклюзивну освіту в Україні!». А це дуже почесна і відповідальна місія, оскільки від нашого професіоналізму та майстерності залежить розвиток і прогрес дітей з особливими освітніми потребами, а від нашої мудрості залежить їх місце у житті та впевненість у майбутньому».

У програмі навчального курсу – взаємодія учасників освітнього процесу у створенні інклюзивної моделі навчання, управлінський аспект упровадження інклюзивного навчання у школі, а також – нормативно-правове забезпечення інклюзивної освіти та українські розробки електронних освітніх ігрових ресурсів для інклюзивної освіти.

 «Час біжить, і діти не чекають – вони ростуть. І сьогодні ми з вами закладаємо майбутнє нової держави, яке побудують наші діти – де всі будуть рівні. Адже з маленьких школярів починається виховання відповідальних громадян європейської України!», - підкреслила Марина Порошенко.

15 липня 2016 року команда Благодійного Фонду Порошенка за підтримки Міністерства освіти і науки України розпочала трирічний науково-педагогічний експеримент «Розвиток інклюзивного освітнього середовища в Запорізькій області». У 2017 році до проекту долучилися ще чотири регіони - Дніпропетровська, Житомирська, Хмельницька та Чернігівська області.

 23 травня 2017 року Верховна Рада України підтримала проект Закону про внесення змін до Закону України "Про освіту" щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг (№6437), який ініціювала Марина Порошенко. 


  

За матеріалами офіційного Інтернет-представництва Президента України 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень