Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Бердянськ спільно з ЄС започатковує проект для поліпшення соціальних послуг

Дата: 25.05.2017 11:43
Кількість переглядів: 394

У Бердянську відбулася презентація спільного з ЄС проекту „Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям із зони АТО та громаді м. Бердянськ”. На його реалізацію Європейський Союз виділяє понад 1 мільйон євро в рамках грантової програми „Підтримка політики регіонального розвитку в Україні”. Як повідомив Бердянський міський голова Володимир Чепурний, угоду про співпрацю між Євросоюзом та виконкомом Бердянської міської ради було підписано ще у 2015 році. Документом передбачено створення спеціального комплексу для надання соціальних послуг вимушеним переселенцям із зони АТО та бердянській громаді. Проект фінансується обома сторонами у співвідношенні 89,7% (виділяє Євросоюз) і 10,3% (з місцевого бюджету). Загальна вартість проекту становить 1 337 535 євро.

Цим проектом передбачено реконструкцію двох приміщень: на вулиці Земській, 38 та на вулиці Європейській, 68-а. За першою адресою планується створити Інтеграційний центр підтримки та Територіальний центр соціального обслуговування. Тут планується розташувати службу захисту дітей, відділ у справах сім’ї, молоді та спорту, а також центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Наразі вони розташовані окремо, але поєднання їх у спільний комплекс дозволить поліпшити якість надання соціальних послуг. За другою адресою буде розміщено дитсадочок та центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

При цьому передбачено фінансування не лише реконструкції обох приміщень, а й повне їх облаштування (меблі, спеціальне обладнання, необхідні канцтовари тощо). Для служб Інтеграційного центру придбають спеціальний транспорт, щоб вони могли надавати соціальні послуги жителям таких віддалених населених пунктів як с. Нововасилівка, Роза, Шовкове, а також бердянцям із віддалених мікрорайонів (Дальня Коса тощо).

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з гомадськістю


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень