Великобілозерська районна державна адміністрація

Для вимушених переселенців змінено форму заяви про взяття на облік

Дата: 10.03.2017 12:45
Кількість переглядів: 392

Міністерством соціальної політики України  затверджено нову форму заяви про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

У Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації повідомили про зміни, внесені в оновлену форму довідки.

Так, надано можливість зазначення даних про будь-який документ, що посвідчує особу, а не лише паспорт, як було раніше. Відповідно до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» не лише паспорт є тим документом, який посвідчує особу.

Виключено необхідність надання даних про зареєстроване місце проживання. Натомість включено положення щодо надання відомостей про останнє зареєстроване місце проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи на території, де виникли обставини, зазначені у статті 1 Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб», та про останнє фактичне місце проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи на такій території.

Розширено перелік відомостей про наявність інвалідності.

Доповнено надання інформації щодо «причини настання інвалідності», «групи (підгрупи) інвалідності», «нозологічних ознак»,  «потреб у технічних та інших засобах реабілітації», «потреб у санаторно-курортному лікуванні».

Також включено необхідність надання даних щодо: наявності у будь-кого з членів сім’ї на депозитному банківському рахунку коштів у розмірі, що перевищує 10-кратний розмір прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб; наявності у будь-кого з членів сім’ї у власності житлового приміщення, розташованого в регіонах, інших ніж Крим та непідконтрольні уряду райони Донецької та Луганської областей, райони проведення антитерористичної операції та населені пункти, що розташовані на лінії зіткнення.

Включено необхідність надання даних щодо ідентифікаційного номеру фізичної особи.


 


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень