Великобілозерська районна державна адміністрація

Про обстеження умов проживання сімей, в яких проживають діти

Дата: 25.11.2016 12:46
Кількість переглядів: 1724

           

          Службою у справах дітей райдержадміністрації 23 листопада 2016 року спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було здійснено планове обстеження оселі, де проживає дитина, позбавлена батьківського піклування. Санітарно-гігієнічний стан будинків добрий. Дім облаштований необхідними меблями та побутовою технікою. Продуктами харчування забезпечені. Дитина має власну кімнату, яка облаштована відповідно до вікових потреб дитини. На момент перевірки виявлено, що дитина перебуває на навчанні.

          За дорученням голови районної державної адміністрації, протягом тижня, Службою спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на території району проведено профілактичний рейд «Діти вулиці». Даний рейд проводився з метою: виявлення дітей, які залишилися без батьківського піклування та проведення обстеження умов проживання сімей, в яких проживають діти, що опинилися в складних життєвих обставинах.

          За місцем проживання відвідано 7 родин, в яких виховується 22 малолітні дитини. На момент перевірки було виявлено, що санітарно-гігієнічний стан будинків задовільний. Дім облаштований необхідними меблями та побутовою технікою. Продуктами харчування та сезонним одягом та взуттям діти забезпечені. 


                     

 

За інформацією служби у справах дітей райдержадміністрації                                                                                                                                                                 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень