Великобілозерська районна державна адміністрація

Запорізька область, Великобілозерський район

Для регіону створюється містобудівний кадастр

Дата: 25.05.2017 12:46
Кількість переглядів: 417

В обласній державній адміністрації відбулася презентація геоінформаційного порталу містобудівного кадастру, яку провів начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, головний архітектор області Олександр Билим. У заході взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, депутати обласної ради, фахівці у сфері інформаційних технологій та розробники містобудівної документації.

Як зазначив Олександр Билим,  успішне запровадження системи містобудівного кадастру в Запорізькій області надасть можливість зробити доступ до інформації з питань розвитку територій, містобудування та об’єктів будівництва більш відкритим і прозорим для громадян, інвесторів та управлінців.

- Будь-яка містобудівна документація, яка розробляється на території Запорізької області у вигляді детальних чи генеральних планів територій, повинна базуватися на містобудівному кадастрі. Тобто все, що було напрацьовано в попередні роки, буде перекладатися на  цифровий режим. Це дасть  можливість значно підвищити ефективність  прийняття управлінських рішень на рівні всіх гілок влади, -  зазначив головний архітектор області.

На думку посадовця, зволікання з упровадженням геоінформаційної системи в Запорізької області може призвести до зменшення інвестиційної привабливості та конкурентоспроможності Запорізького регіону.

У свою чергу, фахівці з інформаційних технологій зазначили, що головною метою створення геопорталу містобудівного кадастру є надання можливості пересічним громадянам швидко отримувати інформацію про стан та розвиток територій, стан розроблення містобудівної документації, а також у повному обсязі мати інформацію щодо екологічних, демографічних показників, розвитку території, стратегії будівництва  тощо.


 


 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень