Великобілозерська районна державна адміністрація

Запоріжці підтримали проведення операції «Урожай-2016»

Дата: 26.12.2016 12:46
Кількість переглядів: 295

За даними соціологічного дослідження, понад 46% жителів області підтримали проведення операції «Урожай-2016» та задоволені її результатами. Протилежну думку мають удвічі менше респондентів. Найбільш активно підтримують наведення порядку в питанні земельних відносин  у селах та містечках (58%).  За словами начальника управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації, кандидата соціологічних наук Олександра Зубченка, протягом багатьох років серед населення  зростало невдоволення пасивністю влади у земельних питаннях.

- Останнім часом соціальне розшарування у сільській місцевості різко поглибилося. Чимало орендарів та керівників господарств нажили значних статків, стали вести занадто розкішний спосіб життя. З одного боку, це викликало зростання протестних настроїв, а з іншого – вимоги активної, швидкої та ефективної реакції влади. Очікування людей на те, що корупційним «міжсобойчикам» покладуть край, поступово справджуються. Свідченням цього стали нищівні поразки кількох «латифундистів» на останніх виборах голів територіальних громад, - наголосив посадовець.

Разом із тим, понад 27% учасників опитування не змогли визначити своє ставлення до ініціативи обласної виконавчої влади, що свідчить про необхідність подальшої активізації роз’яснювальної роботи через ЗМІ та лідерів громадської думки у містах та районах області.

Довідково. Соціологічне дослідження проведено в рамках обласної програми «Сприяння розвитку інформаційно-просвітницької діяльності громадських організацій на 2015-2018 роки». Опитування проведено компанією «MLS group» у грудні 2016 року в усіх містах та районах Запорізької області. За квотною вибіркою (параметри квоти  - стать та вік) методом індивідуального формалізованого інтерв’ю за місцем проживання опитано 1500 респондентів. Статистична похибка даних не перевищує 5%.


 


 


 


 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень