Великобілозерська районна державна адміністрація

Про звіт управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Дата: 25.11.2016 12:47
Кількість переглядів: 443

                  

         Протягом тижня з метою соціального захисту малозахищених верств населення, спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації було призначено та виплачено адресну допомогу всім громадянам, які стоять на обліку.

         Станом на 25.11.2016 146 сімей отримали державну допомогу, згідно із Законом України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» на загальну суму 3651,3 тис. грн.

          Житлову субсидію на придбання твердого палива, скрапленого газу та на

оплату житлово-комунальних послуг допомогу виплачено на загальну суму 1706,8 тис. грн.
 

          Державну допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів виплачено 3 сім'ям на суму 19,2 тис. грн.

          Соціальну допомогу на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування , та грошове забезпечення прийомним батькам , отримало 2 сім'ї  на суму - 279,4 тис. грн.

           Відповідно до основних положень Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» 76 одержувачам виплачено державну соціальну допомогу на суму 1107,4 тис. грн.

           Допомогу по догляду за інвалідами 1,2 групи, внаслідок психічного розладу, отримує 12 одержувачів на суму 214,8 тис.грн.

           Компенсацію фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам, громадянам похилого віку, які потребують постійного стороннього догляду,  отримали 24 одержувача на суму 34,5 тис.грн.

           Виплачено кошти готівкою на тверде паливо та скраплений газ ветеранам Другої Світової війни згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» 232 пільговикам на суму – 74,1 тис.грн., учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС 11 пільговиків на суму – 2,6 тис.грн., сільським пенсіонерам педагогам та медикам 92 пільговикам на суму – 90,0 тис.грн., багатодітним сім ям згідно Закону України «Про охорону дитинства» 48 пільговикам на суму – 51,7 тис.грн.

          Відповідно до районної Комплексної програми підтримки учасників АТО та членів їх сімей матеріальну допомогу виплачено трьом учасникам бойових дій на суму – 4,2 тис.грн.

          Відповідно до районної програми «Назустріч людям» двоє учасників бойових дій забезпечені пільговим зубопротезуванням.  

За інформацією Управління


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень