Великобілозерська районна державна адміністрація

Випускники можуть перевірити свої знання на пробному ЗНО

Дата: 10.01.2017 15:54
Кількість переглядів: 327

Департамент освіти та науки облдержадміністрації запрошує учнів 10-х, 11-х класів, а також випускників минулих років взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Цього року державна підсумкова атестація випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів  буде проводитись у формі ЗНО.

Під час пробного ЗНО абітурієнти матимуть можливість ознайомитися з процедурою проведення тестування та виконати тестові завдання, що будуть максимально наближені до завдань, які будуть виконувати учасники ЗНО під час основної сесії тестування.

Реєстрація учасників ЗНО Запорізької області триватиме з 10 до 31 січня на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 1 квітня. Тестування з інших предметів - біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також з англійської, німецької, іспанської, французької або російської мов  заплановано на 8 квітня.

Учасник пробного ЗНО матиме можливість скласти один або два пробних тести - українську мову й літературу та один предмет за вибором.

Запрошення на пробне тестування, в якому буде вказано інформацію про пункт та час його проведення, учасники пробного ЗНО зможуть роздрукувати з власної персональної сторінки на сайті свого регіонального центру оцінювання якості освіти.

У день проходження ЗНО допуск особи до пункту пробного тестування здійснюватиметься за наявності паспорта (свідоцтва про народження) або іншого документа, що посвідчує особу, та запрошення для участі в пробному ЗНО.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано тестовий зошит із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Результати тестування визначатимуться за допомогою спеціального сервісу «Визначення результатів пробного ЗНО», який буде розміщено на сайті Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти (з української мови і літератури – з 01.04.20107, з інших предметів – з 08.04.2017).

Вартість пробного тестування з одного предмета становить 129 грн.
 
 
 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень