Великобілозерська районна державна адміністрація

До уваги комісій (уповноважених) із соціального страхування підприємств, установ, організацій !!!

Дата: 10.03.2017 12:55
Кількість переглядів: 782

Згідно звітних даних у 2016 році по Запорізькому обласному відділенню Фонду витрати на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності збільшились на 45360 тис. грн. У цих витратах значну питому вагу займає категорія осіб, які часто та довго хворіють.

Відповідно до пункту 3.1.4 «Положення про комісію (уповноваженого) із соціального страхування підприємства, установи, організації», затвердженого Постановою правління Фонду від 23.06.2008 № 25 (далі - Положення № 25), комісія (уповноважений) із соціального страхування на підприємстві, в установі, організації веде облік осіб, які часто та довго хворіють (особи, які за останні 12 місяців були непрацездатними з приводу одного захворювання не менше трьох випадків із загальною кількістю днів непрацездатності 30-40 днів або з приводу різних захворювань не менше чотирьох випадків за останні 12 місяців із загальною кількістю днів непрацездатності 40-50 днів), а також осіб, які отримали листки непрацездатності у зв'язку із невиробничими травмами, аналізує, інформує та вносить пропозиції з питань зниження рівня захворюваності роботодавцю та представнику застрахованих осіб.

Звертаємося до голів комісій та уповноважених про дотримання вимог пункту 3.1.4 Положення № 25, а саме, аналізувати випадки тимчасової непрацездатності, інформувати та вносити пропозиції з питань зниження рівня захворюваності роботодавцю.

Енергодарською міською виконавчою дирекцією відділення Фонду при здійснені контрольних заходів по коштах Фонду страхувальників будуть фіксуватися випадки часто та довго хворіючих осіб, а також вжиті заходи щодо зменшення кількості таких випадків і в подальшому зазначена інформація надаватиметься до відділу експертизи тимчасової непрацездатності та якості медичних послуг Виконавчої дирекції відділення Фонду.


 


 

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності


 


 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень