Великобілозерська районна державна адміністрація

Центр допомоги учасникам АТО – на постійному зв’язку

Дата: 04.04.2016 12:56
Кількість переглядів: 593

До Центру допомоги учасникам антитерористичної операції при облдержадміністрації щоденно звертається близько 20 людей. З початку роботи Центру його відвідали майже 400 запоріжців, ще 400 звернень надійшли в телефонному режимі.

Центр  працює за принципом єдиного вікна, тож бійці та їх родини можуть в одному місці отримати консультації та допомогу з різних нагальних питань, насамперед, соціального захисту та реабілітації.

- Люди, повернувшись із АТО, не завжди можуть знайти своє місце в цивільному житті. Треба йти їм назустріч, допомагати шукати місце працевлаштування, проходження психічної та соціальної реабілітації, - зазначив керівник Центру Олексій Сквордяков.

За його словами, до Центру найчастіше звертаються з питань щодо виділення земельної ділянки та житла, користування транспортом на пільгових умовах, харчування дітей учасників АТО в дошкільних і шкільних закладах, отримання медичної допомоги та реабілітації. Також актальним залишається питання отримання статусу учасника АТО.

- Всі звернення ми опрацьовуємо, питання вирішуємо. Близько 95% звернень вдалося вирішити позитивно. Для цього Центр постійно підтримує зв’язок із військовими частинами та волонтерськими організаціями. Наразі залишається проблемою визнання статусу добровольців, тому вони не мають жодних пільг. Також звертаються дружини загиблих бійців із проханням назвати вулиці на честь загиблих в АТО. Разом з ними ми намагаємося вирішити всі питання, - підкреслив Олексій Сквордяков.

Центр працює з 8.00 до 17.00., тел. 236 - 25 - 25.

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень