Великобілозерська районна державна адміністрація

Об’єднані територіальні громади отримають субвенцію з обласного бюджету

Дата: 04.04.2016 13:02
Кількість переглядів: 606

Таке рішення ухвалили депутати обласної ради на третій позачерговій сесії VII скликання,  підтримавши  Програму підтримки розвитку об’єднаних територіальних громад Запорізької області на 2016 рік.

Наразі в Запорізькій області утворено шість об’єднаних територіальних громад: Преображенська сільська територіальна громада Оріхівського району, Берестівська сільська територіальна громада Бердянського району, Смирновська сільська територіальна громада Куйбишевського району, Чапаєвська сільська територіальна громада Пологівського району, а також Веселівська селищна територіальна громада Веселівського району та Комиш-Зорянська селищна територіальна громада Куйбишевського району.

Для створення та модернізації інфраструктури об’єднаній територіальній громаді надається субвенція з обласного бюджету, яка може спрямовуватися на нове будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт об’єктів інфраструктури, що належать до комунальної форми власності (у тому числі на виготовлення проектної та містобудівної документації). Зокрема, в рамках Програми територіальні громади протягом 2016 року зможуть реалізувати заходи щодо модернізації, оснащення та відновлення об’єктів інфраструктури. Загальний обсяг фінансових ресурсів для реалізації Програми складає 5 000 000 грн. за рахунок коштів обласного бюджету. Кошти надаються як субвенція з обласного бюджету місцевим бюджетам.

Завдяки цьому об’єднані територіальні громади зможуть поліпшити базову інфраструктуру, зокрема в галузі охорони здоров’я (дільничні лікарні, амбулаторії загальної практики сімейної медицини, фельдшерсько-акушерські пункти), відновити мережі зовнішнього освітлення населених пунктів, упровадити заходи з енергозбереження, покращити стан охорони навколишнього середовища та водопостачання, транспортного сполучення, інформатизації системи освіти.

За рішенням сесії Програма залишається відкритою для доповнень та коригувань у відповідності до стратегічних напрямів розвитку громад.

 

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень