Великобілозерська районна державна адміністрація

Запоріжцям пропонують звертатися за отриманням субсидій на паливо

Дата: 10.01.2017 16:03
Кількість переглядів: 381

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації нагадує, що субсидії і пільги на придбання твердого палива та скрапленого газу призначаються на домогосподарство один раз на рік.

З початком 2017 року громадяни, які проживають у приватних будниках, оснащених пічними опаленням, та мають  газові  балонні установки (скраплений  газ), можуть особисто звернутися до територіальних органів соціального захисту населення за місцем реєстрації.

За словами фахівців, перелік документів залишається незмінний. Для призначення субсидій необхідні заява та декларація, для пільг – заява.

Слід зазначити, що за останній рік 45% жителів області зверталися за отриманням субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Три чверті з них уже мають компенсацію від держави, кожен п’ятий очікує на позитивну відповідь. Відмовлено  у субсидії лише 5% респондентів.

При необхідності додаткові роз’яснення щодо змін у порядках надання субсидій   громадяни можуть отримати в районних та міських управліннях  соціального захисту населення за місцем проживання.
 
 
 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень