Великобілозерська районна державна адміністрація

На ремонт доріг цього року обласний бюджет спрямує майже 10 млн. грн.

Дата: 04.04.2016 13:04
Кількість переглядів: 469

Це стане можливим завдяки прийняттю Програми фінансування робіт з ремонту доріг комунальної власності на 2016 рік на третій позачерговій сесії обласної ради 7 скликання.

У населених пунктах Запорізької області загальна протяжність вулиць і доріг складає 9 048,9 км, у тому числі з твердим покриттям – 6 311 км, з них у власність територіальних громад прийнято 7 443,3 км (82,3 %) доріг, у тому числі з твердим покриттям – 5 235,1 км (83 %).

Переважна більшість доріг побудовані у 60-х – 80-х роках минулого століття і були розраховані на зовсім іншу кількість автомобілів і навантаження. Транспортно-експлуатаційний стан більшості доріг, особливо в сільській місцевості, не відповідає сучасним вимогам, не дозволяє повною мірою забезпечити швидке та безпечне перевезення пасажирів і вантажів. Практично половина з них уражена ямковістю, а окремі ділянки доріг потребують повного оновлення.

Однією з причин виникнення проблеми є багаторічне недофінансування ремонтних робіт автомобільних доріг. Через це порушувалися нормативні міжремонтні строки, не було можливості здійснити технічне переоснащення дорожньої галузі, запровадити нові технології,  матеріали і конструкції.

Виходячи з наявних фінансових ресурсів,  кошти обласного бюджету будуть спрямовані на ремонт тих доріг, від функціонування яких залежить транспортне сполучення області в цілому, а також на об’єкти поточного ремонту, роботи на яких не завершено у 2015 році.

До пріоритетних об’єктів увійшли  дороги у м. Мелітополь, де через відсутність об’їзної дороги весь транзитний транспортний потік, що рухається з північного, західного та південного напрямків, проходить через місто по дорогах комунальної власності. На капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Ломоносова в м. Мелітополь планується спрямувати кошти обласного бюджету в обсязі 4,7 млн. грн.

З урахуванням неповного виконання Програми розвитку дорожнього господарства Запорізької області на 2015 рік  кошти обласного бюджету такожбудуть спрямовані на об’єкти поточного ремонту у Гуляйпільському, Михайлівському та Токмацькому районах, роботи на яких не завершено у 2015 році. Загальний обсяг видатків на ремонт доріг заплановано в обсязі 9919 тис. грн..

При цьому перелік програмних заходів, обсяги та джерела фінансових ресурсів на реалізацію Програми, у разі потреби, протягом року можуть уточнюватися.

 

 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень