Великобілозерська районна державна адміністрація

Радянські музеї, які функціонують в області, перетворять на сучасні

Дата: 10.01.2017 16:10
Кількість переглядів: 410

Міністр культури України Євген Нищук провів робочу зустріч із директором Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації Владиславом Мороко, під час якої розглядалися питання реалізації соціально-культурних проектів у регіоні.

Владислав Мороко розповів про здійснені в регіоні кроки щодо реалізації  реформ культурної сфери, зокрема  ініційовані та запроваджені Запорізькою облдержадміністрацією зміни у розвитку  музейної галузі.

- Ми вважаємо, що ментальність населення можна змінити саме через музейну галузь, потрібно перетворювати музеї радянської доби на сучасні. Зараз ми цим активно займаємося, зокрема у нас реалізовано проект, присвячений Революції Гідності та подіям у зоні АТО. Ці експозиції розміщуються у приміщенні, наданому обласним краєзнавчим музеєм. Проте на подальших етапах ми потребуємо підтримки на державному рівні з боку Міністерства культури, - наголосив Владислав Мороко.

Євген Нищук відзначив, що Міністерство культури зі свого боку завжди підтримує подібні ініціативи.

- Ми радо підтримуємо подібні проекти, адже реформування в музейній сфері – це дуже важливий аспект нашої роботи, - підкреслив Євген Нищук.  

Під час зустрічі  посадовці також  порушили  питання  стану охорони культурної спадщини в  Запорізькій області  та розглянули соціально-культурні проекти, які планується реалізувати в регіоні.
 
 
 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень