Великобілозерська районна державна адміністрація

Студентам на замітку: хто має право на соціальну стипендію

Дата: 10.01.2017 16:13
Кількість переглядів: 503

З 1 січня 2017 року вдосконалено порядок надання соціальних стипендій деяким категоріям студентів, виплата яких здійснюється органами соціального захисту населення через вищі навчальні заклади. У зв’язку з цим Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації надає роз’яснення,  хто має право на виплату соціальних стипендій.

Так, право на соціальні стипендії мають студенти (курсанти), які не отримують академічні стипендії, не перебувають на державному утриманні (крім дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів (курсантів) вищого навчального закладу, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків) та не перебувають в академічній відпустці.

У 2017 році виплата соціальних стипендій здійснюється органами соціального захисту населення через вищі навчальні заклади таким категоріям студентів:

- дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування;

- особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

- шахтарям, які мають стаж підземної роботи не менше  трьох років;

- особам, батьки яких є шахтарями, що мають стаж підземної роботи не менше  15 років або загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи стали інвалідами І або ІІ групи;

- особам, які визнані учасниками бойових дій, та їхнім дітям;

- дітям, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів;

- дітям, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадського протесту;

- дітям, які є внутрішньо переміщеними особами.   

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень