Великобілозерська районна державна адміністрація

Новопетрівська сільська рада отримала практичні поради з організації роботи об’єднання громади

Дата: 18.05.2016 13:14
Кількість переглядів: 621

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо висвітлення реформи децентралізації влади 18 травня головою районної державної адміністрації Юрієм Швораком проведено виїзну нараду з депутатським корпусом та активом Новопетрівської сільської ради.

Метою наради стало питання затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад та об'єднання п’яти територіальних громад району в одну спроможну громаду з адміністративним центром об’єднаної територіальної громади на базі Великобілозерської сільської ради.

Про необхідність затвердження Порядку та актуальність об’єднання у спроможну територіальну громаду у своєму виступі розповіла заступник голови районної державної адміністрації Оксана Хілько.

За підсумками проведеної наради депутатським корпусом Новопетрівської сільської ради прийнято рішення на наступній сесії затвердити Порядок проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад та забезпечити проведення обговорення з громадськістю на території сільської ради.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень