Великобілозерська районна державна адміністрація

Цей рік для запорізьких бійців пройде під гаслом спорту

Дата: 10.01.2017 16:15
Кількість переглядів: 320

Новий, 2017 рік, планується провести для демобілізованих запорізьких бійців АТО під знаком спорту. Зусилля будуть спрямовані на розвиток перспективних напрямів спорту, залучення до спортивних змагань учасників АТО та їх дітей. Про це повідомив керівник Центру допомоги учасникам антитерористичної операції при облдержадміністрації Олексій Сквордяков.

- Для нас 2017 рік – це рік спорту. Ми плануємо проводити різні змагання серед дітей та дорослих, практикувати для дітей учасників АТО пільгові заняття у спортивних гуртках тощо, - зазначив Олексій Скворядков.

До Центру допомоги учасникам антитерористичної операції при облдержадміністрації протягом року постійно звертаються за допомогою учасники АТО та члени їх родин. Люди приходять за консультаціями, але більшість телефонують. Загалом протягом року особисто звернулися до Центру понад 1,5 тис. жителів регіону, у телефонному режимі надійшло понад 7,5 тис. звернень.

До Центру найчастіше звертаються з питань отримання земельної ділянки, постановки на квартирний облік, отримання пільг, медичної допомоги та реабілітації, працевлаштування тощо.

-  Усі звернення ми приймаємо, опрацьовуємо, допомагаємо вирішити. Слід підкреслити, що більшість із них вдалося вирішити позитивно. Ця робота триватиме й надалі. Наші спеціалісти надають учасникам АТО та їх родинам різноманітну допомогу, - підкрес?BBив Олексій Сквордяков.

Довідково.  Центр працює при облдержадміністрації з 8.00 до 17.00  по буднях, тел. 236 - 25 - 25.
 
 

Управління у справах преси та інформації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень