Великобілозерська районна державна адміністрація

Костянтин Бриль: “Запорізькі об’єднані громади отримали більше 70 мільйонів гривень з держбюджету”

Дата: 14.06.2017 13:16
Кількість переглядів: 383

Сьогодні голова облдержадміністрації Костянтин Бриль перебуває з робочою поїздкою в Приазовському районі. Насамперед він провів особистий прийом громадян, під час якого люди просили про надання матеріальної допомоги.

Також Костянтин Бриль  зустрівся з керівниками об’єднаних територіальних громад. Відповідно до перспективного плану формування територіальних громад Запорізької області на території Приазовського району запроектовано створення п'яти об'єднаних територіальних громад:  Ботіївської, Гірсівської сільської об'єднаної територіальної громади, Приазовської, Нововасилівської селищної та Олександрівської сільської ОТГ.

У 2016 році в Приазовському районі були створені  Ботіївська та Гірсівська сільські об'єднані територіальні громади. Як наголосив Костянтин Бриль, відповідно до затвердженого розподілу в 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад Запорізькій області виділено 70 мільйонів 918 тисяч 800 гривень, у тому числі: Ботіївській сільській ОТГ — 2 млн. 32 тис. 700 грн.,  Гірсівській сільській ОТГ — 3 млн. 139 тис. 200 грн.

- Насамперед кошти субвенції надаються на формування інфраструктури об’єднаної територіальної громади, що належить до комунальної власності. Як і було обіцяно, новостворені ОТГ підтримуються на всіх рівнях. Наприклад, у цьому році влада області окремо виділила по мільйону гривень на кожну громаду. Не варто забувати і про підтримку відповідальних  народних депутатів. Так, Сергій Валентиров є одним із найактивніших депутатів на місцях і його діяльність є прикладом для інших, - наголосив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

У поточному році новоствореними громадами заплановано наступне:

- Ботіївська ОТГ: придбання автогрейдера для комунального підприємства, загальна сума — 550 тис. грн.., у тому числі 500 тис. грн. з обласного бюджету; придбання сміттєвоза для комунального підприємства, загальна сума — 1080 тис. грн.; ремонт доріг у с. Ботієве  за рахунок власних коштів; будівництво водоводу між с. Ботієве та с. Приморський Посад.

- Гірсівська ОТГ: придбання дитячих майданчиків для сіл громади, загальна сума — 679,035 тис. грн., у тому числі 500 тис. грн. - з обласного бюджету; придбання сміттєвоза для комунального підприємства — співфінансування з місцевого бюджету та кошти народного депутата України Сергія Валентирова; ремонт доріг за рахунок власних коштів на загальну суму  293,00 тис. грн.; будівництво водоводу с. Надєждіно; придбання пожежної машини та водовозу за рахунок коштів інвестора; ремонт клубів у с.Гірсівка та с. Надєждіно; ремонт їдальні  Дунаївської школи; ремонт ФАПу.

Особливу увагу Костянтин Бриль приділив тим територіям, де громади ще не об'єднались.

- Дуже важливо, щоб інші громади не стояли осторонь. Адже розвиток територій та благо людей напряму залежать від їхньої ініціативності, - зазначив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень