Великобілозерська районна державна адміністрація
Великобілозерський район, Запорізька область

В області призовна кампанія на строкову службу добігає кінця

Переглядів: 200

В області триває осінній призов на строкову службу. Хід призовної кампанії громадян України на строкову військову службу, який триватиме протягом жовтня-грудня 2018 року, обговорили учасники селекторної наради, яку провів голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Державне завдання на призов на строкову військову службу восени 2018 року для Запорізької області становить 720 чоловік. До Збройних Сил України планується направити 235 призовників; Національної гвардії України – 330; Державної прикордонної служби України – 120; Державної спеціальної служби транспорту – 35. У тому числі військові частини Національної гвардії, які дислокуються в Запорізькій області, мають поповнити свої лави  142 призовниками.

На сьогодні Запорізька область виконала план на 81% від поставленого завдання. При цьому Великобілозерський, Василівський, Приазовський, Оріхівський, Вільнянський, Більмацький райони області досягли майже 100% виконання завдання. Наразі найнижчі показники мають Чернігівський та Бердянський райони області, а також Дніпровський район м. Запоріжжя.

- Призов громадян України на строкову військову службу є державним завданням та, враховуючи ту ситуацію, яка склалася на сході нашої держави,  стало пріоритетним. Прошу всіх з відповідальністю поставитися до організації та проведення призову громадян на строкову службу в жовтні-грудні 2018 року. Військовослужбовці строкової служби не будуть направлятися в зону проведення операції Об’єднаних сил, більшість із них будуть виконувати  завдання в  місцях постійної дислокації. До того ж, ми маємо не лише виконати завдання по призову, а й зробити певний резерв молодого поповнення. Наголошую, що виконання завдань призову – це особиста відповідальність голів райдержадміністрацій. Погані показники по призову на деяких територіях свідчать про відсутність відповідальності, контролю та належної організації. За підсумками призову будуть зроблені певні дисциплінарні висновки - наголосив, підбиваючи підсумки наради, Костянтин Бриль.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

« повернутися до списку новин