Великобілозерська районна державна адміністрація

Про підсумки проведеної роботи, спрямованої на забезпечення надання житлових субсидій!

Дата: 15.12.2016 13:19
Кількість переглядів: 392

     На виконання урядової програми Житлові субсидії, з метою соціального захисту населення Великобілозерського району, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації була проведена робота по призначенню субсидій на оплату твердого палива, скрапленого газу та на житлові-комунальні послуги, а саме.

      Спеціалістами управління здійснено широку роз’яснювальну робота серед населення: відбулося 63 зустрічі з громадськістю та з трудовими колективами, здійснено 11  виїзних прийомів на території всіх сільських рад району. Інформація про отримання житлової субсидії на придбання твердого палива, скрапленого газу  та на оплату житлово-комунальних послуг постійно розміщується на інформаційних стендах сільських рад, управління соціального захисту населення та на веб-сайті райдержадміністрації. Завдяки проведеній роботі було охоплено  1428 домогосподарств району.

     Станом на 15.12.2016 профінансовано з державного бюджету на оплату житлових субсидій на придбання твердого палива, скрапленого газу  та на оплату житлово-комунальних послуг 678126 грн., що становить 100% від потреби населення на 2016 рік.

     

З повагою, колектив управління

соціального захисту населення райдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень