Великобілозерська районна державна адміністрація

Проведено профілактичний рейд «Дотримання вимог чинного законодавства про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім»

Дата: 21.10.2016 13:19
Кількість переглядів: 666

На території Великобілозерської сільської ради службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з Великобілозерським відділенням поліції Кам'янсько-Дпіпровського відділу поліції ГУНП України в Запорізькій області та районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профілактичний рейд «Дотримання вимог чинного законодавства про заборону продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів неповнолітнім». Рейд було проведено з метою перевірки торгових точок, які розташовані на території Великобілозерської сільської ради на предмет продажу пива, алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років      .

Було виявлено факт продажу слабоалкогольного напою та тютюну неповнолітній особі. На реалізатора магазину було складено адміністративний протокол, згідно ч.2. ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення. З власником та реалізатором торгової точки проведено роз’яснювальну роботу, щодо недопущення продажу пива, слабоалкогольних , алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.

 

 

 

 

 

В.о. начальника служби у справах

дітей райдержадміністрації                                                 М.М. Касярум


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень